Polonya pazarında 40 yılı aşkın süredir lider konumda olan ve dünya çapında tanınan Gonar, madencilik sektöründe faaliyet gösteren modern ve sürekli gelişen bir şirkettir. Madencilik ve geniş çapta maden çıkarma endüstrileri için aletlerin yanı sıra, otoyol mühendisliği, ormancılık, çelik işleri, taş ocakları, petrokimya ve maden endüstrileri için ekipman üretir.

40 yıllık deneyimi, araştırmacılarla işbirliği, yüksek yenilikçi tesisleri, kendi test laboratuvarı ve sinter tesisi ile yüksek kaliteli ürünleri garanti eder. Gonar, yeni bir ürünü sıfırdan tasarlama, üretme ve başarılı bir şekilde pazarlama yeteneğine sahiptir.

Dünya çapında kendi iştirakleri ve yetkili bayileri aracılığıyla uluslararası pazarda faaliyet gösteren Gonar, ürünlerini tüm kıtalarda 50'ye yakın ülkeye ihraç etmektedir. Rekabet avantajı, 40 yıllık deneyime, Ar-Ge yatırımlarına ve satış sonrası hizmet dahil müşteri hizmetlerine dayanır.

Gonar'ın Ar-Ge bölümü, üretim sürecinin her adımında ürünlerin kalitesini kontrol etmesini sağlayan test laboratuvarı ve sinter tesisi ile yakın işbirliği içindedir. Kullandığı hammaddeler yalnızca en iyi ve sertifikalı tedarikçilerden gelir. Gonar teknoloji ve ürün inovasyonunda lider olmayı hedefleyen dinamik bir şirkettir.