Kuvars A.Ş. uzun yıllar madencilik, inşaat ve endüstri alanlarında çeşitli kademelerde çalışmış, deneyimli kişilerin bir araya gelmesi ile Ağustos 2020’de İstanbul’da kuruldu. Müşteri ve çözüm odaklı vizyonu ile son yıllarda değişen iş dinamiklerine hızla ayak uyduran Kuvars, hizmet ettiği sektörlere farklı bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Sektörde lider olan firmaların ürün odaklı yaklaşımları, küçük firmaların ise müşteri beklentilerinin tümüne cevap veremediği günümüz iş ortamında, deneyimli kadrosu, müşteri ve çalışan odaklı anlayışı ile bu boşluğu doldurmayı hedefliyor. Teknik eğitimlerini tamamlamış, konusunda uzman servis kadrosu ile müşterilerinin verimliliğini artıran Kuvars, sürdürülebilir ve yenilikçi ürün portföyü ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyor.

Küresel ekonomik problemlerin pandemi nedeni ile ivmelendiği iş ortamında birçok firma yatırımlarını tekrar gözden geçirip, küçülme yoluna giderken, Kuvars A.Ş. Türkiye ve sektöre olan inancı nedeniyle bu alana yatırım yapıyor.