Mincon'un kapsamlı sondaj çözümleri serisi, Vermeer global dağıtım ağı ile ortaklaşa satılan ve servis edilen dünyanın en iyi HDD çekiçlerini içerir.

Vermeer, Mincon'un 89 mm - 235 mm (3.5”- 9.25”) arasındaki delik boyutları için uygun HDD pilot çekiçlerinin yanı sıra, delik boyutlarını 178 mm ila 406 mm (7” ila 16”) arasında genişletmek için HDD reamer çekme bitlerini sunar.

Tüm Mincon HDD çekiçleri, benzersiz performans sağlamak için kanıtlanmış teknolojimizi kullanır. Yüksek basınçlı ve yüksek hacimli hava kullanarak, çekiçler, gelişmiş yönlendirme elektroniği için daha az titreşim sağlayan ve tüm kaya oluşumlarında daha iyi yönlendirilebilirliğe yol açan yüksek frekanslı bir sisteme sahiptir. Bu tasarım aynı zamanda dışarı taşınması daha kolay olan daha küçük kaya parçaları üretir.

Tabii ki, tüm sondaj bileşenleri, üstün sertlik ve aşınma direnci sağlamak için, en iyi ham çelik ve Mincon'un tescilli ısıl işlem süreçleri kullanılarak şirket içinde üretilmektedir.

Temel Özellikler

  1. Daha hızlı penetrasyon, daha iyi yönlendirme, daha kolay parça taşıma, hassas elektroniklere daha az darbe için yüksek frekanslı çekiç tasarımı
  2. Bükülmüş alt ve eğimli uçları kullanarak çift noktalı direksiyon
  3. 220'den fazla Vermeer bayisinin küresel ağı
  4. Stratejik olarak konumlandırılmış küresel destek ağı
  5. Mincon bileşenlerinin küresel kullanılabilirliği