Madencilik

Strata, madencilik operasyonları için günlük üretim kapasitesinin artmasını sağlayan, yer altı operasyonlarında inovatif filo kontrolü, kaza önleme sistemi ve yakıt tüketimi ölçüm/tespitleri gibi konuları geliştiren, sürdüren ve işçi güvenliğini destekleyen ürün ve teknolojilerde dünya çapında öncüdür.

Verileri anlamlandırır, anlamı eyleme dönüştürür.

Madencilik endüstrisinde, Strata, maden yönetimi/planlama ekibi ile yeraltı operasyon ekibi arasında kritik bir bağlantı kurarak hizmet verir, sadece madencilik lokasyonları arasındaki değil, aynı zamanda kıtalar arasındaki boşlukları sorunsuz bir şekilde kapatır. Ürünlerimiz ve son teknoloji sistemlerimiz, 30 yılın üzerinde endüstri deneyimine dayanmakta ve başarı hedeflerinizin desteklenmesine ve katkıda bulunulmasına hazır, uzman bir ekip tarafından desteklenmektedir.

 

 

Madencilik – Galeri ve Tünel (Portal) Açma

Tünel açma operasyonlarının özünde, her çalışma saatinde güvende olması gereken yer altında çalışan insanlar vardır. Strata'nın üzerine inşa edildiği ürün ve teknolojiler bu nedenle yer altı alanına aittir. Tünel uygulamalarına uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve uyarlanmış teknolojiler sunar.

İletişim, havalandırma, işçi güvenliği ve acil durum hazırlığı, yer altı tünel inşaatı için hayati önem taşıyan bileşenlerdir. Strata, hepsi için tek kaynağınızdır. Bir ürün sağlayıcıdan daha fazlası olan Strata, hedeflerinize ulaşmanız için çözümler sunar veya bir uzman olarak hizmet ederek sizinle ortak olur.

Denizcilik

Strata, işçiler için güvenli, üretken bir ortam sağlama karmaşıklığını anlar, aynı zamanda sürekli ağır makinelerin hareketini ve güvenilir iletişim ihtiyacını hesaba katar.

Proaktif kaza önleme ve koruyucu bakımdan güvenilir ve güvenli yüksek hızlı kablosuz ağa. Strata, mevcut operasyonlarınızı geliştirmek için güçlü ve etkili teknolojilerden oluşan bir koleksiyon sunar.

Strata’nın diğer endüstrilerde dünya çapında kanıtlanmış güvenlik teknolojisi, liman operatörlerine kendilerini teknoloji, yenilik ve işçi güvenliğinde lider olarak konumlandırma fırsatı sunar.