1. Standart Kabin Konfigürasyonları
  UT99, yeraltı ortamı için özel olarak tasarlanmış bir yardımcı kamyondur. Kovatera MC100'ü yeraltı madenlerinde bu kadar popüler bir araç haline getiren aynı felsefe kullanılarak inşa edilen Kovatera UT99, yüksek güvenilirlik ve daha düşük işletme maliyetleri sağlar.
 2. Personel Taşıyıcı Kabinli Konfigürasyonları
  UT99, madencilikte uzman tasarım ekibi tarafından madencilik için özel olarak tasarlanmış bir araçtır. Düşük işletme maliyeti, yüksek yük kapasitesi ve dayanıklılık, her Kovatera ürününde gözlemleyebileceğiniz ayırt edici özelliklerdir. Daha büyük bir arka koltuk ile 5 yolcu kapasitesine kadar ulaşım sağlanabilir.
 3. Arka Muhafaza Kabinli Konfigürasyonları
  UT99, madencililte uzman tasarım ekibi tarafından madencilik için özel olarak tasarlanmış bir araçtır. Düşük işletme maliyeti, yüksek yük kapasitesi ve dayanıklılık, her Kovatera ürününde gözlemleyebileceğiniz ayırt edici özelliklerdir. Daha büyük bir arka koltuk ile, 5 yolcu kapasitesine kadar ulaşım sağlanabilir.
 4. Makaslı Kaldırma Konfigürasyonları
  Yeraltı madenciliği ortamının benzersiz gereksinimlerini bilerek, UT99 herhangi bir yardımcı ekipmanın en yüksek kullanılabilirliğine ve en düşük işletme maliyetine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Madencilik-duty MİNUTE makaslı kaldırma, en güvenli ve en güvenilir çözüm için aracın sistemlerine entegre edilmiştir.
 5. Mekanik Araç Konfigürasyonları
  Mekanik ekipman paketi ile Kovatera UT99 çok yönlü kullanım için ulaşılan son noktadır. Alet kutuları, vinçler, invertörler, güçlendiriciler ve hava kompresörleri, çalışma gövdesi konfigürasyonlarımız için mevcut aksesuarlardan sadece birkaçıdır.
 6. Bom Konfigürasyonları
  Maden tavanına ulaşmak gerektiğinde, madeniniz için daha güvenli ve daha güvenilir bir makine yoktur. Kovatera sağlamlığı, bom çözümümleriyle entegre edilerek, işinizin her seferinde zamanında yapılmasını sağlar.