1. Personel Taşıyıcı Konfigürasyonları
  MC 150 3-11 kişilik personel taşıyıcı konfigürasyonları, rahat, güvenli ve hızlı bir sürüş için dizayn edilmiştir. ROPS/FOPS opsiyonlu kabinler ile de araçlar donatılabilmektedir.
 2. Yükleyici Konfigürasyonları
  MC150, kaldırma çatallarını, uzaktan kumandalı man-up sepetlerini ve kovaları kolayca monte etmek için hızlı bağlantıları kullanan çok yönlü bir ön yükleyici seçeneği ile donatılabilir.
 3. Kablo Makarası Konfigürasyonları
  Elektrik teknisyenlerii, MC150'yi kablo makarasıyla donatılmış olarak özellikle pompalar, delici makinalar (Jumbo) ve diğer elektrikli ekipmanlar için kablo montajı uygulamalarında yararlı bulmaktadır. Çeşitli kablo ölçülerinde çözümler mevcuttur.
 4. Kazıcı (Backhoe) Konfigürasyonları
  MC150, patlatılacak yüzdeki kazma operasyonları için çok yönlü ama sağlam bir kazıcı ile donatılabilir.
 5. Bom/ANFO/Emülsiyon Konfigürasyonları
  MC150, üstün dinamik yük kapasitesine sahiptir ve 900 kg’a kadar kapasiteye sahip küçük, verimli anfo yükleyici olarak idealdir. Sağlam ağır hizmet tipi hidrolik pompalar, anfo yükleyicinin ve boma yerleştirilmiş bir manlift platformunun gereksinimlerini kolayca karşılayabilir. Çok yönlü MC150, yükleme ekipmanı ve taşıyıcının ön kısmına montajlı kaldırma çatalları ile bir emülsiyon patlayıcı aracı olarak da donatılabilir.
 6. Forklift Konfigürasyonları
  MC150 için popüler bir seçenek, katlanır çatallı ön veya arka forklift seçenekleridir. Çeşitli kaldırma kapasitelerinde ve kaldırma yüksekliklerinde forklift opsiyonları mevcuttur.
 7. Makaslı Kaldırma Konfigürasyonları
  Havalandırma kanalları ve fanların bakımı, MC150'nin arkasındaki hidrolik olarak çalıştırılan makaslı kaldırıcı kullanılarak kolayca yapılır ve hareket ettirilir. Teçhizat, engebeli arazide çalışma platformunu hizalamaya yardımcı olmak için hidrolik krikolar ile donatılabilir.
 8. Servis Aracı Konfigürasyonları
  MC150, araçlara servis yapmak ve ağır ekipmanları kaldırmak için vinç ile donatılabilir.
 9. Püskürtme Beton Konfigürasyonları
  MC150, püskürtme bomu ve püskürtme betonu çalışması için gerekli tüm aparatlara sahip bir madencilik püskürtme aracı olarak kullanılabilir. Püskürtme beton püskürtücü, kablosuz uzaktan kumanda sistemi ile de donatılabilir. Püskürtme kolu 240 derecelik bir salınıma sahiptir ve tamamen hareketli bir püskürtme kafası ile donatılmıştır.
 10. Kabin Konfigürasyonları
  MC150, madencilik ortamlarında bulunan aşırı sıcaklık dalgalanmaları için klima ve/veya ısıtma ile tamamen kapalı bir kabin ile donatılabilir. Kabin üniteleri ayrıca isteğe bağlı sürgülü pencerelere sahiptir.