1. Standart Kabin Konfigürasyonları
  UT150, yeraltı ortamı için özel olarak tasarlanmış bir yardımcı araçtır. Kovatera MC100'ü yeraltı madenlerinde bu kadar popüler bir araç haline getiren aynı felsefe kullanılarak inşa edilen Kovatera UT150, yüksek güvenilirlik ve daha düşük işletme maliyetleri sağlar.
 2. Personel Taşıyıcı Kabinli Konfigürasyonları
  UT150, madencilikte uzman tasarım ekibi tarafından madencilik için özel olarak tasarlanmış bir araçtır. Düşük işletme maliyeti, yüksek yük kapasitesi ve dayanıklılık, her Kovatera ürününde gözlemleyebileceğiniz ayırt edici özelliklerdir. Daha büyük bir arka koltuk ile, 5 yolcu kapasitesine kadar ulaşım sağlanabilir.
 3. Arka Muhafaza Konfigürasyonları
  Arka muhafazalı UT150, tüm mürettebatınızı madenin etrafında tutmanın en güvenli ve en rahat yoludur. Açık geçiş, sürücü ve tüm yolcular arasında sürekli iletişim sağlarken, iklim kontrolü ise personele rahat bir çalışma ortamı sunar.
 4. Makaslı Kaldırma Konfigürasyonları
  UT150 yeraltı madenciliği ortamının benzersiz zor koşuları bilinerek, bir yardımcı ekipmanın en yüksek kullanılabilirliğine ve en düşük işletme maliyetine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Madencilik-duty MİNUTE makaslı kaldırma, en güvenli çözüm için aracın güvenlik sistemlerine entegre edilmiştir.
 5. Mekanik Araç Konfigürasyonları
  Mekanik ekipman paketi ile Kovatera UT150 çok yönlülükte son noktadır. Alet kutuları, vinçler, invertörler, güçlendiriciler ve hava kompresörleri, çalışma gövdesi konfigürasyonlarımız için mevcut aksesuarlardan sadece birkaçıdır.
 6. Bom Konfigürasyonları
  Maden tavanına ulaşmak gerektiğinde, madeniniz için daha güvenli ve daha güvenilir bir makine yoktur. Kovatera sağlamlığı, bom çözümümleriyle entegre edilerek, işinizin her seferinde zamanında yapılmasını sağlar.